Stók Lajos
Vadásztörténetek az Erdős-Kárpátokból
2019 Ungvár-Budapest.101 oldal, ff. képekkel. Fűzve, új állapotban.
Stók Lajos mindig kapcsolatban állt a vadászattal. Már egész fi atal korától hajtóként járta a hegyeket, mezőket a viski vadászokkal, igyekezetéért már 1977-ben megkapta első vadászengedélyét. Abban az időben még nem volt szigorú a vadásztörvény, akinek jó ajánlóleve volt a járásnál, könnyen megkaphatta az engedélyt. 1982 őszén elhunyt a viski vadásztársaság akkori elnöke, és helyébe Hánka Sándort választották, Stók Lajos pedig a társaság elnökhelyettese lett. Ezt a tisztséget az egyesület átalakításáig, 2015-ig
töltött be. Könyvében, a Kárpáti vadászatait írja le, mintegy 20 történetben.
Ez a példány elkelt, de a következő előjegyezhető.
Töltse ki az alábbi űrlapot és azonnal szólunk, ha újra lesz készleten!

